ZPoint Leusden Ledenlijst

Lid worden van hét netwerk voor zelfstandige ondernemers die wonen en/of werken in de gemeente Leusden?
Meld je dan nu aan als lid! 

 

Anja van Maaren Anja Reflexzonetherapie Leusden e.o. www.voetreflexleusden.nl
  Annemiek Kruse Anders Afslanken www.andersafslanken.nl
  Bart Saltzmann Perimeter Advies B.V. www.perimeter-advies.nl
  Bart Wanrooij Bart Wanrooy Agenturen www.wanrooy.nl
  Bert van Klaveren de-B-van www.de-b-van.nl
Cécile Oorthuis De Gravin, exclusieve handgravures www.degravin.jimdo.com
  Derrick Stomp LF8 – Elevate Internet www.lf8.nl
  Egbert Kielstra Kielstra Architect BNA www.klstr.nl
Eric Pijfers Optum Nova www.optumnova.nl
  Erik van Venetië Erik van Venetië Managementadvies BV www.erikvanvenetie.nl
Eveline van Hassel events | incentives : by eef www.byeef.eu
Grietje Kruidhof WerkElan www.werkelan.nl
Gyöngyvér Szabó Atelier CreaB www.ateliercreab.nl
  Helma Eijck Alma Corazon www.almacorazon.nl
  Hilde van den Heuvel bureau wat: www.bureau-wat.nl
  Jan Kleine Kleine Rijopleidingen www.kleine-rijopleidingen.nl
Jan van de Berg VDB Belastingadviseurs www.vdbb.nl
Janny Appel Appel en Eelman communicatie en meer ...
communicatie voor accountancy
www.appeleneelman.nl
communicatievooraccountancy.nl
  Jenne Rispens RailwaySafe bv www.railwaysafe.nl
  Joop van Santen A Good Move www.agoodmove.nl
Judith van Barlingen Cijfers met Betekenis www.judithvanbarlingen.nl
  Kyra Gunneweg De Strijkplank www.destrijkplank.nl
  Lars Wilkes MKBverzekeren.nl www.mkbverzekeren.nl
Lex van Dam MatchingVision
Audit orde
www.matchingvision.nl
www.auditorde.nl
Lilian Kersten Lilian Kersten Coaching & Verandermanagement www.liliankersten.nl
Linda de Wit Linda Art - schilderles - workshops - muurschilderingen - schilderijen - levensposters - illustraties www.linda-art.nl
Maaike Witzel Maaike Witzel Packaging Support www.witzel.nl
Mariska Baalman Atelier CreaB www.ateliercreab.nl
  Marjan Schaapman Marjan Schaapman Communicatie www.mscommunicatie.nl
Marjolein Jacobs Eigen-Wijs | expert in beursdeelname www.eigen-wijs.works
Martha Wieling Life Coach Martha Wieling www.lifecoachmarthawieling.nl
  Martijn Plantinga MP Tekst www.mptekst.nl
Neeske Weber Blue Orange Design www.blueorangedesign.nl
Nicole Mulder uNICqsolution: more than just a website www.unicqsolution.com
  Nils Zelle Zelle & Zo www.zellezo.nl
Paul Liefferink Lieffer op Locatie  

p.liefferink@kpnmail.nl

 

René van de Schuur ShoWieSo entertainment www.showieso-entertainment.nl
Ron Kamping De Smaak van Ron www.desmaakvanron.nl
  Ronald Knetemann Romotion Media www.romotion.nl
  Theo van Os Van Os Marketing www.vanosmarketing.nl
  Theo Visser Creative Change www.creativechange.nl
Willem Eelman PM Appel en Eelman communicatie en meer ...
Communicatie voor Accountancy
Klimaatmissie Nederland
www.appeleneelman.nl
communicatievooraccountancy.nl
klimaatmissienederland.nl
  Wim Bakkenes BAAD Finance Administratiekantoor www.baadfinance.nl
Wim van Hell Goud- en Zilversmedrij W. van Hell w.vanhell@kpnmail.nl

 

Donateurs

  Daphne de Kruif Rabobank www.rabobank.nl
  Michel Hardeman Rabobank www.rabobank.nl
  Patrick Kiel Wethouder Gemeente Leusden www.leusden.nl