ZPoint Leusden Ledenlijst

Lid worden van de leukste ZP club van Leusden?
Meld je dan nu aan als lid! 

 

  Annemiek Kruse Anders Afslanken www.andersafslanken.nl
  Bart Saltzmann Perimeter Advies B.V. www.perimeter-advies.nl
  Bart Wanrooij Bart Wanrooy Agenturen www.wanrooy.nl
Cécile Oorthuis De Gravin, exclusieve handgravures www.degravin.jimdo.com
  Derrick Stomp LF8 – Elevate Internet www.lf8.nl
  Egbert Kielstra Kielstra Architect BNA www.klstr.nl
  Emijet Wiersma Emijet Wiersma emijet@alirt.nl

geen website

  Erik van Venetië Erik van Venetië Managementadvies BV www.erikvanvenetie.nl
Eveline van Hassel events | incentives : by eef www.byeef.eu
Grietje Kruidhof WerkElan www.werkelan.nl
  Helma Eijck Alma Corazon www.almacorazon.nl
  Henk Jelt Hoving Down to the Cloud
  Hilde van den Heuvel bureau wat: www.bureau-wat.nl
  Jan Kleine Kleine Rijopleidingen www.kleine-rijopleidingen.nl
Janny Appel Appel en Eelman communicatie en meer …
communicatie voor accountancy
www.appeleneelman.nl
communicatievooraccountancy.nl
  Jenne Rispens RailwaySafe bv www.railwaysafe.nl
  Jozefien Valk Secretary in Projects www.secretaryinprojects.nl
Karin Kappers INvoorcommunicatie www.invoorcommunicatie.nl
  Kyra Gunneweg De Strijkplank www.destrijkplank.nl
  Lars Wilkes MKBverzekeren.nl www.mkbverzekeren.nl
Lex van Dam MatchingVision
Audit orde
www.matchingvision.nl
www.auditorde.nl
Maaike Witzel Maaike Witzel Packaging Support www.witzel.nl
  Mariette van Est Ultramarijn Grafische Vormgeving www.ultramarijn.nl
  Marjan Schaapman Marjan Schaapman Communicatie www.mscommunicatie.nl
  Martijn Plantinga MP Tekst www.mptekst.nl
Neeske Weber Blue Orange Design www.blueorangedesign.nl
Nicole Mulder uNICqsolution: more than just a website www.unicqsolution.com
  Nils Zelle Zelle & Zo www.zellezo.nl
Patricia van Giessen SelectivITy www.selectivity.nl
Paul Liefferink Lieffer op Locatie  

geen website

p.liefferink@kpnmail.nl

 

  Peter Barendregt hetsteun.nl www.teuser.nl
Renate Berg Renate Berg www.renateberg.nl
René van de Schuur ShoWieSo entertainment www.showieso-entertainment.nl
Ron Kamping De Smaak van Ron www.desmaakvanron.nl
  Ronald Knetemann Romotion Media www.romotion.nl
  Simone van der Giessen Culinair Festijn www.culinairfestijn.nl
  Theo van Os Van Os Marketing www.vanosmarketing.nl
  Theo Visser Creative Change www.creativechange.nl
Willem Eelman PM Appel en Eelman communicatie en meer …
Communicatie voor Accountancy
www.appeleneelman.nl
communicatievooraccountancy.nl
  Wim Bakkenes BAAD Finance Administratiekantoor www.baadfinance.nl
Wim van Hell Goud- en Zilversmedrij W. van Hell geen website

w.vanhell@kpnmail.nl

 

Donateurs

  Patrick Kiel Wethouder Gemeente Leusden www.leusden.nl